CK Desinfeksjon av overflater og håndhygiene
med vannbaserte produkter og bevarende effekt

Overflatedesinfisering

BarrierTech antibakteriell overflatedesinfeksjon er et produkt bestående av en innovativ blanding av kvartære ammoniumforbindelser som en gir en bredspektret effekt mot bakterier, virus, sopp, mugg og alger..

 

BarrierTech er ekstremt effektivt mot uønskede bakterier og deaktiverer de fleste virus. Dreper både Corona (Covid-19) og Norovirus.

Produktet skiller seg klart fra andre produkter på markedet på flere vesentlige områder:

FAKTA

  • Produktet gir langvarig beskyttelse i motsetning til hydrogenperoksid og alkoholbasert desinfeksjon som etter bruk ikke etterlater noen beskyttelse.
  • Effektivt mot resistente og patogene bakterier og virus.
  • Opp til Log 5 (99,999%) mot de fleste bakterier og virus .
  • Alkoholfri og ikke brannfarlig. Krever ingen spesiell lagring og har lang holdbarhet.
  • Skånsom mot alle materialer. Ikke etsende. (pH nøytralt).

BRUKSOMRÅDER

Overflater av tre, betong, glass, metall, plast, laminat, fliser, stoff, mm.

TESTET I AKKREDITERTE LABORATORIER

I henhold til EN 1276, EN 1650, EN 13624, EN 13697, EN 13727,

EN 14348, EN 14476.

Stikkord fra presentasjon:

  • Vannbasert desinfeksjonsmiddel
  • Langtidsvirkende(Ca.1 uke ved normal daglig renhold*)
  • Effektiv mot Covid-19 og Norovirus, EN14476
  • Kan brukes på alle flater som tåler vann.
  • Godkjenninger ihht EN 14476, EN 1276, EN 1650, EN 13727, EN 13624 og EN 14348

Håndhygiene

BarrierTech antibakteriell hånddesinfeksjon er et produkt bestående av en innovativ blanding av kvartære ammoniumforbindelser som en gir en bredspektret effekt mot bakterier, virus, sopp, mugg og alger..

 

BarrierTech er ekstremt effektivt mot uønskede bakterier og deaktiverer de fleste virus. Dreper både Corona (Covid-19) og Norovirus.

Produktet skiller seg klart fra andre produkter på markedet på flere vesentlige områder:

FAKTA

  • Produktet gir langvarig beskyttelse i motsetning til alkoholbasert desinfeksjon som etter bruk ikke etterlater noen beskyttelse mot ny etablering av bakterier eller virus.
  • Effektivt mot resistente og patogene bakterier og virus.
  • Alkoholfri og ikke brannfarlig. Krever ingen spesiell lagring og har lang holdbarhet.
  • Skånsomt mot huden. Gir ingen risiko for atopisk eksem som bruk av alkoholbasert desinfeksjon kan gjøre. (pH nøytralt).

BRUKSOMRÅDER

Desinfeksjon av hender.

TESTET I AKKREDITERTE LABORATORIER

BarrierTech gir opp til en log 5 reduksjon (dreper 99,999 %) av de fleste bakterier og virus. Dokumentasjon: EN 1500 og EN 14476.

 

Stikkord fra presentasjon:

  • Alkoholfri, pH nøytralt og vannbasert
  • Tar opp til 99,999% av de fleste typer bakterier og virus, Skånsomt mot huden; tørker ikke ut, irriterer ikke
  • Brukes sammen med CK berøringsfrie dispensere eller standard trykkflasker

 

Pin It on Pinterest